ZÁMECKÝ RESORT

Prostory, které jsou Vám k dispozici.

Chcete vidět naše jedinečné prostory? Náš zámecký resort nabízí velké množství různých lokací pro Vaši soukromou i firemní akci. Najdete u nás malé salónky, ale také prostory pro více, než 700 osob. Samozřejmě Vám zajistíme kompletní organizaci eventu a tak u nás nebudete potřebovat služby další agentury.

Neváhejte se na nás obrátit.  Rádi Vám vše ukážeme a nabídneme.


ZÁMEK BECHYNĚ

Zámek Bechyně najdete hned u náměstí T. G. Masaryka. Díky jedinečné poloze nad soutokem řek Lužnice a Smutná zde najdete dokonalé soukromí a přesto neopakovatelné výhledy do okolní krajiny.

K dispozici jsou Vám zde následující prostory:

 

 

 


VOKŮV SÁL

Historický sál s původními freskami a jedinečnou atmosférou. K prostoru přináleží i předsálí, ve kterém je možné umístit občerstvení. Jedná se o větší prostor v 1. patře zámku. Mimo jiné se v tomto sále roku 1579 oženil Petr Vok z Rožumberka. 

Rozměry (d x š): 31,6 x 9,5 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 250 / 150 / 160 osob


ZÁMECKÁ HODOVNA

Prostor zámecké hodovny se nachází v přízemí hlavní zámecké budovy hned v sousedství černé kuchyně a jedná se o ideální prostor pro večerní zábavu středně velké skupiny. Při nepřízni počasí snadno vytopitelná místnost.

Rozměry (d x š): 10 x 15m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 120 / 85 / 56 osob


STROMOVÝ SÁL

Prostor se nachází v přízemí zámku a je ideální pro menší banquety a neformální setkání. Uprostřed místnosti se nachází sloup v podobě stromu a na stropu jedinečná "nepropojená" klenba v podobě větví, která ve své době byla unikátem.

Rozměry (d x š): 10 x 10m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 65 / 46 / 32 osob


LOVECKÝ SALÓNEK

Exkluzivní prostor pro malé skupiny hostů, který najdete v 1. patře zámku. Ideální pro neformální setkání a posezení s občerstvení.

Rozměry (d x š): 10,5 x 7,5 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 20 / 20 / 20 osob


ZÁMECKÝ PARK

Náš zámecký park je unikátním prostorem, který je díky své jedinečné poloze nad soutokem dvou řek poskytuje naprosté soukromí a přitom krásné výhledy do širokého okolí.  Při dobrém počasí je ideální pro organizaci i večerních akcí se slavnostním osvětlením. K dispozici je zde party stan až pro 130 osob.

Rozměry: 40 arů

Kapacita: až 1500 osob.


ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA

Největší krytý prostor na našem zámku. Poskytuje prostor až pro 650 osob v hlavním prostoru a dalších 300 osob v přilehlých prostor (balkon a zadní trakt). Bývalá jízdárna byla přebudována na obří konferenční prostor. K dispozi je převážne během sezóny vzhledem k horším možnostem vytopení.

Rozměry (d x š): 36 x 19 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 650/ 226 / 300 osob


ČERNICKÝ ZÁMEČEK

Bývalý lovecký zámeček se nachází cca 4 km od Bechyně, uprostřed lesů Černické obory. Díky tomu poskytuje naprosté soukromí pro Vaši akci. 

Na zámečku najdete kromě níže uvedených prostor vlastní bar, terasy, kryté balkóny a 13 pokojů. Můžete si tak celý zámeček pronajmout a užít si zde jedinečný den. K dispozici je také ubytování pro dalších 28 osob v penzionu GOLF vzdáleném jen 150 metrů.


HLAVNÍ SÁL

Hlavní sál v Černickém zámečku poskytuje nádherné zázemí pro hostiny, rauty další společneské události. Velmi oblíbené zde jsou svatby, ale i firemní večírky. To vše hlavně díky velkému množství přilehlých prostor jako je lobby, nebo kryté balkóny.

Rozměry (d x š): 10 x 10 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 60/ 60 / 40 osob


HOTEL PANSKÁ

Hotel Panská se nachází přímo na bechyňském náměstí a jedná o zrekonstruovanou budovu zájezdního hostince. Nabízí 3* ubytování až pro 54 osob, restauraci, lobby a vše co můžete pro svou akci potřebovat. Hotel je vzdálen od zámku jen asi 200 metrů. To z něj dělá ideální ubytování pro vaše hosty.

 

 


RESTAURACE HOTELU PANSKÁ

Restaurace hotelu Panská poskytuje příjemné prostředí jak pro svatby, školení, nebo firemní večírky. Naleznete zde vše co můžete potřebovat. Personál hotelu Panská zajišťuje catering i ve všech ostatních prostorech našeho panství a tak se na domácí půdě o Vás postará jistě špičkově.

Rozměry (d x š): 10 x 9 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 70/ 36 / 28 osob


RESIDENCE GOLF BECHYNĚ

Golfový resort Bechyně se nachází asi 4 km od města. Naleznete zde restauraci, uzavřený dvůr, ubytování v krásných pokojích pro 28 osob a samozřejmě malebné golfové hřiště s cvičnými plochami. To vše uprostřed lesů černické obory a v naprostém soukromí. Hlavní budova je přestavěna z bývalé tvrze a doplňuje ji sousedící hájovna, kde je možné ubytovat dalších 9 osob.


RESTAURACE GOLF

V naprostém soukromí naší Residence GOLF najdete samozřejmě také restauraci, která Vám je k dispozici pro Vaš oficiální i neoficiální setkání s plným servisem. Využít také můžete kompletní servis včetně ubytování, golfových šaten, nebo třeba sportovního vyžití.

Rozměry (d x š): 15 x 7 m

Kapacita (divadelně / U-forma / školně): 40/ 25 / 25 osob


ZŘÍCENINA HRADU DOBRONICE

Zřícenina hradu v Dobronicích je dalším objektem ve správě Panství Bechyně. Najdete zde několik uzavřených místností a hlavně hradní věž s neopakovatelným výhledem. 

Převážná část hradu je dnes nezastřešena a hodí se hlavně pro akce při hezkém počasí. Místo se ale vyznačuje neopakovatlnou atmosférou podpořenou výhledem do údolí s řekou Lužnicí.

 

Kontaktujte nás

 Všechny Vaše dotazy a poptávky rádi zodpovíme: Mgr. Jan Kastner, tel 777 169 353, jan@resort-bechyne.cz