Hotely a pensiony resortu

U nás se ubytujete

V našem resortu Vám kromě výjimečných prostor pro Vaši akci nabízíme samozřejmě také několik variant ubytování. Níže si můžete prohlédnout jednotlivé možnosti.


HOTEL PANSKÁ

Hotel Panská nabízí ubytování přímo na bechyňském náměstí. V kvalitě 3* ubytování zde najdete 3 varianty pokojů. De Lux, Standard a Economy. Poskytnout Vám můžeme celkem 27 pokojů s maximálně 62 lůžky. Budova je zrekonstruovaný zájezdní hostinec a svou historickou atmosférou skvěle zapadá do Panství Bechyně.

Více informací a rezervace ZDE

PENSION GOLF

Residence GOLF pro Vás má ubytování ve 13 stylově zařízených pokojích typu Deluxe a Standard přímo v areálu Golf Resortu Bechyně. Součástí residence je vlastní restaurace s letní  terasou s výhledem přímo na green a uzavřeným dvorem. Díky svému umístění je Residence Golf vyhledávána nejen hráči golfu, ale i rodinami s dětmi. Sportovně založení hosté uvítají značené turistické a cyklistické stezky vedoucí přímo okolo resortu.

Více informací a rezervace ZDE


ČERNICKÝ ZÁMEČEK

Tento pozdně barokní zámeček byl postaven v letech 1765-1766. Černický zámeček, se zcela novými pokoji má kapacitu 8 dvoulůžkových a 5 jednolůžkových pokojů, celková kapacita 21 lůžek. Pokoje jsou dle standardu 3* vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, se připravují v nedalekém pensionu GOLF (cca 150 metrů). Díky tomuto umístění si můžete užívat výhled přímo na golfový green.
HÁJOVNA

Máte chuť trávit volný čas uprostřed lesů v malebné hájence? Tak nám rychle napište a zajištěte si týdenní rezervaci v Hájovně Černická obora, v bezprostřední blízkosti Residence Golf a golfového hřiště Bechyně. Přijeďte si užít příjemné prostředí jako na chalupě, které nabízíme až pro 9 osob. 

Více informací a rezervace ZDE